#1 miejsce w rankingu oprogramowania dla biur nieruchomości

Poznaj, zalety SzybkoPlus  i zyskaj  naprawdę  nowe możliwości

 

Jesteś Agentem? Poznaj nas!

Obecnie Grupa Szybko.pl posiada ponad 20 milionów stron zindeksowanych przez google.com

SzybkoIT jest częścią grupy składającej się z kilkudziesięciu serwisów ogłoszeniowych, umożliwiających zamieszczanie w Internecie różnego rodzaju ofert. Należymy do spółki Szybko.pl Sp. z o.o. oraz funduszu inwestycyjnego TotalFiz.

Dodaj ofertę || szybkoPLUS.pl

Mamy dla Ciebie sporo możliwości:

Pierwsze w Polsce, mobilne oprogramowanie dla biur nieruchomości. SzybkoPLUS usprawni funkcjonowanie Twojej firmy. Podniesiesz standard i skuteczność dzięki nowoczesnym rozwiązaniom: dopasowaniom, łączeniu klientów i ofert poprzez CRM, szybkiej wycenie nieruchomości, możliwości prezentacji oferty na ponad 100 sposobów. Swoim Klientom zaprezentujesz oferty na dowolnym urządzeniu: telefonie, tablecie czy komputerze.
Strony internetowe dostosowane do wszystkich urządzeń. Zastosowane rozwiązania i grafika prezentują najwyższy światowy poziom. Przygotowujemy projekt, wykonujemy stronę we współpracy z Klientem jak również gwarantujemy dalszą obsługę i aktualizację witryny. System zarządzania stronami jest wystarczająco intuicyjny, aby zarządzać swoją stroną samodzielnie.
Możesz otrzymać do 7 GB przestrzeni dyskowej na pocztę e-mail oraz dostęp do komunikatora (12 razy więcej miejsca niż średnia branżowa). Prosty w obsłudze system poczty dla małych i średnich biur nieruchomości, szybki w założeniu, bezproblemowy w utrzymaniu, dostępny on-line, z opieką „help-desku”.
Nasze oprogramowanie pozwala na generowanie dokumentów on-line. Przygotowanie umowy zajmie Ci krócej niż 5 minut, a wszystkie Twoje dokumenty zgromadzone są w jednym miejscu, z gwarancją bezpieczeństwa, gdyż wiesz że ich nie utracisz! Twoi Klienci docenią Twoją szybkość działania.
Jest to unikalne narzędzie nie tylko na rynku polskim ale unikalne również na poziomie światowym. Od teraz możesz tworzyć mapy lub plany budynków w bardzo prosty i przyjazny sposób. Narzędzie może być wykorzystywane w prezentacji mieszkań, wirtualnych spacerach, czy jako wyszukiwarka z poziomu bryły / wizualizacji budynku.
System szybko.pl AVM analizuje bazę, zawierającą miliony danych o nieruchomościach w Polsce. Następnie łączy je z analizami rzeczoznawców i ekspertów rynku nieruchomości oraz informacjami o cechach konkretnej nieruchomości. W rezultacie powstaje wycena wartości rynkowej nieruchomości.
Dajemy Ci niepowtarzalną jakość i łatwość przygotowania profesjonalnej reklamy. Nasze ulotki, banery, zrywki dostępne są dla każdej oferty i można je modyfikować on-line. Setki gotowych szablonów oraz możliwość wydruku, wysyłki mailem lub udostępnienia w portalach społecznościowych.
Nasze narzędzie do tworzenie prezentacji i slajderów pozwala uatrakcyjnić każdą stronę internetową, każdą ofertę i każdą prezentację. Daje nieograniczone możliwości tworzenia przepięknych, profesjonalnych prezentacji.

Kreujemy wizerunek

Jesteś Agentem? Poznaj nas!

Zajmujemy się kreowaniem identyfikacji wizualnej od wielu lat, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji deweloperskich, szerokie wsparcie w dziedzinie kreacji, reklamy, poligrafii jak również w zakresie tworzenia wizualizacji architektonicznych

Jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy jest logotyp. Jest to element, który może zaważyć o rozpoznawalności Twojej marki i który może spowodować, że Twoja firma zostanie zapamiętana przez potencjalnych Klientów

Here’s The Good Stuff. Some of My Best Work Is Featured Below.

Yes that’s right, we’ve added over 100 new features! New layouts, short codes, theme options & more!

Purchase Now

Avada makes is easy to build beautiful, unique pages with the included tools

Our theme options, page options, shortcodes and more give you the power you need to create.
Purchase Now

Oprogramowanie dla agencji

 SzybkoPLUS usprawni funkcjonowanie Twojej firmy. Podniesiesz standard i skuteczność obsługi Klienta dzięki nowoczesnym rozwiązaniom: dopasowaniom, łączeniu klientów i ofert poprzez CRM, szybkiej wycenie nieruchomości, możliwości prezentacji oferty na ponad 100 sposobów. Sprawdź nas!

Dowiedz się więcej

Twoja nowa strona www

Nowoczesna i przyjazna strona internetowa to warunek dobrego biznesu. Pamiętaj, że obecnie to właśnie na podstawie strony internetowej potencjalni Klienci oceniają Twoją firmę. Nie pozwól na to by ich pierwsze wrażenie nie było najlepsze. Zadbamy o Twój wizerunek dostarczając Ci profesjonalną stronę internetową, która sprawi, że potencjalny Klient poczuje, że trafia w dobre ręce.

Dowiedz się więcej

#1 miejsce w rankingu proponowanych rozwiązań IT

Pamiętaj, że blisko 1/3 Użytkowników  Twojej strony przegląda ją na swoich telefonach?

Strony mobilne!

Nowoczesna strona internetowa która wygląda świetnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

  • Przejrzyste i intuicyjne w obsłudze
  • Niesamowicie wygodne dla Użytkowników
  • Przyjazne dla wyszukiwarki Google
  • Dostosowane do wszystkich rozmiarów urządzeń mobilnych
  • Wzorowane na doskonałych aplikacjach mobilnych
  • Wyposażone w system zarządzania treścią

Dowiedz się więcej

Wizualizacje fotorealistyczne

Twoi potencjalni Klienci kupują marzenia. Profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne są najlepszym narzędziem sprzedażowym w Twojej firmie. Zadbaj o jakość wizualizacji, którą Twoi klienci utożsamiać z wysoką jakością Twojej firmy. Realizujemy najlepszej jakości wizualizacje fotorealistyczne. Przygotowujemy wizualizację budynków z zewnątrz i wewnątrz, wizualizacje osiedli oraz projekty aranżacji wnętrz.

Dowiedz się więcej

Karty mieszkań 2D i 3D

W dwóch bądź trzech wymiarach, umeblowane czy puste, techniczne czy marketingowe. Zastanów się jakie karty mieszkań będą najbardziej podobały się Twoim Klientom. Większość z Twoich Klientów przed zakupem mieszkania chce zobaczyć jak można je umeblować. Zamów profesjonalne karty mieszkań i daj Klientom to czego oczekują.

Dowiedz się więcej

Kreacja wizerunku

Zajmujemy się kreowaniem identyfikacji wizualnej od wielu lat, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji deweloperskich, szerokie wsparcie w dziedzinie kreacji, reklamy, poligrafii jak również w zakresie tworzenia wizualizacji architektonicznych

Jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy jest logotyp. Jest to element, który może zaważyć o rozpoznawalności Twojej marki i który może spowodować, że Twoja firma zostanie zapamiętana przez potencjalnych Klientów

Dowiedz się więcej

Materiały drukowane

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie druku folderów, banerów ulotek. Na życzenie klienta realizujemy również usługi poligraficzne.

Dowiedz się więcej

Profesjonalne rozwiązania IT dla nieruchomości

Szukasz najlepszych rozwiązań IT dla swojej firmy?
Idealnie trafiłeś, gdyż jesteśmy wysokiej klasy specjalistami w dziedzinie IT. Szybko i rzetelnie wykonamy dla Ciebie wszelkie usługi IT.

Ponad 200 wdrożeń stron internetowych dla deweloperów i biur nieruchomości

Zapraszamy do kontaktu, mamy dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązania oraz kreatywne podejście. Nad przebiegiem prac będzie czuwał Twój indywidualny opiekun. Twoja strona internetowa będzie wygodna, łatwa w obsłudze, zoptymalizowana dla wyszukiwarek i urządzeń mobilnych.

Co nas wyróżnia?

Nasze rozwiązania oparte o lata doświadczenia w pracy z deweloperami i biurami nieruchomości sprawiły, iż jesteśmy wstanie zapewnić Ci piękną nowoczesną i responsywną stronę internetową nawet w ciągu 5 dni roboczych!

Nasi Specjaliści szczegółowo omówią rozwiązania dla Twojej firmy

Zamów bezpłatną wycenę!