Prezentacja inwestycji deweloperskiej 

1. Pakiet startowy

Prezentacja inwestycji deweloperskiej bez limitu ofert na 7 serwisach grupy podwójna prezentacja na Szybko.pl sekcje rynek pierwotny + sprzedaż mieszkań premiowane typowych lokali z każdej kategorii

Zapytaj o szczegóły

2. Inwestycja prestige

Najwyższa pozycja na liście inwestycji w wynikach wyszukiwania dla wybranego miasta

Zapytaj o szczegóły

3. Oferta sponsorowana

Pierwsza pozycja na liście ofert w sekcji SPRZEDAŻ

Zapytaj o szczegóły

4. Gwarantowana pozycja

Ogłoszenia na liście ofert pojawiają się zawsze w wynikach wyszukiwania w tym samym miejscu

Zapytaj o szczegóły

Reklamy

1. Baner ponad listą ogłoszeń

Wyświetlany na samej górze strony

Zapytaj o szczegóły

2. Baner pomiędzy ogłoszeniami

Zapytaj o szczegóły

3. Baner przy zdjęciach po wejściu

W szczegóły oferty otworzeniu galerii ze zdjęciami pojawia się reklama

Zapytaj o szczegóły

4. Reklama pionowa 160 x 600 px.

Wyświetlana w szczegółach w kolumnie bocznej

Zapytaj o szczegóły

5. Screening najlepsza ekspozycja

Dominująca reklama strona główna lub wyniki wyszukiwania

Zapytaj o szczegóły

6. Baner w sekcji dewelopera

Powyżej prezentacji inwestycji

Zapytaj o szczegóły

Marketing dla dewelopera

Twoja nowa strona www

Nowoczesna i przyjazna strona internetowa to warunek dobrego biznesu. Pamiętaj, że obecnie to właśnie na podstawie strony internetowej potencjalni Klienci oceniają Twoją firmę. Nie pozwól na to by ich pierwsze wrażenie nie było najlepsze. Zadbamy o Twój wizerunek dostarczając Ci profesjonalną stronę internetową, która sprawi, że potencjalny Klient poczuje, że trafia w dobre ręce.

Dowiedz się więcej

Wizualizacje fotorealistyczne

Twoi potencjalni Klienci kupują marzenia. Profesjonalne wizualizacje fotorealistyczne są najlepszym narzędziem sprzedażowym w Twojej firmie. Zadbaj o jakość wizualizacji, którą Twoi klienci utożsamiać z wysoką jakością Twojej firmy. Realizujemy najlepszej jakości wizualizacje fotorealistyczne. Przygotowujemy wizualizację budynków z zewnątrz i wewnątrz, wizualizacje osiedli oraz projekty aranżacji wnętrz.

Dowiedz się więcej

Karty mieszkań 2D i 3D

W dwóch bądź trzech wymiarach, umeblowane czy puste, techniczne czy marketingowe. Zastanów się jakie karty mieszkań będą najbardziej podobały się Twoim Klientom. Większość z Twoich Klientów przed zakupem mieszkania chce zobaczyć jak można je umeblować. Zamów profesjonalne karty mieszkań i daj Klientom to czego oczekują.

Dowiedz się więcej

Kreacja wizerunku

Zajmujemy się kreowaniem identyfikacji wizualnej od wielu lat, dzięki czemu zapewniamy profesjonalną obsługę inwestycji deweloperskich, szerokie wsparcie w dziedzinie kreacji, reklamy, poligrafii jak również w zakresie tworzenia wizualizacji architektonicznych

Jednym z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej firmy jest logotyp. Jest to element, który może zaważyć o rozpoznawalności Twojej marki i który może spowodować, że Twoja firma zostanie zapamiętana przez potencjalnych Klientów

Dowiedz się więcej

Materiały drukowane

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie druku folderów, banerów ulotek. Na życzenie klienta realizujemy również usługi poligraficzne.

Dowiedz się więcej

 SoftDeweloper

Dedykowany system wsparcia procesów sprzedaży i komunikacji pomiędzy działem handlowym dewelopera oraz jego klientów. System Wsparcia Sprzedaży Soft Deweloper pozwala na usprawnienie procesów sprzedażowych dewelopera w obrębie jednej bądź kilku inwestycji, wpływa na sprawniejszą komunikacją dewelopera z jego klientami.

Dowiedz się więcej

Ponad 200 wdrożeń stron internetowych dla deweloperów i biur nieruchomości

Zapraszamy do kontaktu, mamy dla Ciebie sprawdzone i skuteczne rozwiązania oraz kreatywne podejście. Nad przebiegiem prac będzie czuwał Twój indywidualny opiekun. Twoja strona internetowa będzie wygodna, łatwa w obsłudze, zoptymalizowana dla wyszukiwarek i urządzeń mobilnych.

Co nas wyróżnia?

Nasze rozwiązania oparte o lata doświadczenia w pracy z deweloperami i biurami nieruchomości sprawiły, iż jesteśmy wstanie zapewnić Ci piękną nowoczesną i responsywną stronę internetową nawet w ciągu 5 dni roboczych!

Nasi Specjaliści szczegółowo omówią rozwiązania dla Twojej firmy

Zamów bezpłatną wycenę!